High School Event List

MUTIGERS.COM
MUTIGERS.COM

MUTIGERS.COM

Licensed to University of Missouri        Hy-Tek's Meet Manager 4/2/02 11:58 AM
                      Missouri Relays - 4/5/02 to 4/6/02
                           Audrey J. Walton Stadium
                              Columbia, Missouri
                               Performance List

Event 1 Girls Triple Jump Unseeded Prelims =============================================================================== MU Relays: 39-09.50 4/7/01 Katy Goppert, Lee's Summit Name Year Team =============================================================================== 1 Johnson, Emily Fulton High 2 Berry, Megan Columbia Hic 3 Loethen, Joanne Helias 4 Drennan, Leah Jeff City JA 5 Johnson, Erin Warrensburg 6 Spencer, Atilvia Jeff City JA 7 Stroud, Susan Farmington 8 Peters, Jeannette Warrensburg 9 Rorvig, Kaela Columbia Hic 10 Peer, Elizabeth Southern Boo 11 Petterson, Katelynn Farmington 12 Rodgers, Jenna Marquette 13 Trokey, Sarah Fulton High 14 Brown, LaKriesha Hazelwood We 15 Distler, Jamie Helias 16 Selby, Ashley Rock Bridge 17 Selby, Amanda Rock Bridge 18 Isgrig, LeeAnn Mexico 19 Kane, Amy Park Hill 20 Midyett, Katy Marquette 21 Merritt, Raven Hazelwood We 22 Curry, Stephanie Park Hill 23 Ortiz, Nicole Potosi 24 Kenny, Colleen Southern Boo

Event 2 Boys Triple Jump Unseeded Prelims =============================================================================== MU Relays: 47-05.75 3/31/00 Dan Harris, Hazelwood West Name Year Team =============================================================================== 1 Harrington, Dedrick Mexico 2 Mayson, Richard Mexico 3 Rutz, Adam Jeff City JA 4 Archer, Danny Fulton High 5 Heard, Davi'd Jeff City JA 6 Fields, Mikel Columbia Hic 7 Carr, Galen Lee's Summit 8 Perkins, Adam Columbia Hic 9 Anderson, Adam Rock Bridge 10 Peerson, Michael Lee's Summit 11 Sharp, Tristan Rock Bridge 12 Hudson, James Warrensburg 13 Rackers, Kenny Helias 14 Standley, Matt Warrensburg 15 McMahan, Kevin Potosi 16 Garcia, Jesus Potosi 17 Harris, Joshua Northeast Hi 18 Stull, Daniel Southern Boo 19 Hainen, Drew Helias 20 Fields, David Northeast Hi 21 Geller, Ben Southern Boo

Event 3 Girls Long Jump Unseeded Prelims =============================================================================== MU Relays: 18-03.25 4/1/00 Muna Lee, K.C. Central Name Year Team =============================================================================== 1 Griminger, Lacey Farmington 2 Trokey, Sarah Fulton High 3 Watson, Michele Hazelwood We 4 Loethen, Joanne Helias 5 Ortiz, Nicole Potosi 6 Hatchett, Vanessa Northeast Hi 7 Clark, Deborah Northeast Hi 8 Dunnam, Mindy Park Hill 9 Peters, Jeannette Warrensburg 10 Cade, Taressa Moberly 11 Newberry, Jennifer Moberly 12 Distler, Jamie Helias 13 Rice, Miranda Hazelwood We 14 Selby, Amanda Rock Bridge

Event 4 Boys Long Jump Unseeded Prelims =============================================================================== MU Relays: 22-06.50 4/1/00 Kendall Pyant, Lee's Summit Name Year Team =============================================================================== 1 Hudson, James Warrensburg 2 Hainen, Drew Helias 3 Fox, Dustin Jeff City JA 4 Davidson, Scott Rock Bridge 5 Griffin, Jeremy Moberly 6 Vallandingham, Garritt Moberly 7 James, Jeremy V. Northeast Hi 8 Stull, Daniel Southern Boo 9 Hawkins, Dustin Potosi 10 Fields, David Northeast Hi 11 Geller, Ben Southern Boo 12 Woods, John Potosi

Event 5 Girls Discus Throw Prelims =============================================================================== MU Relays: 124-09 4/6/01 Amanda Liles, Nevada Name Year Team =============================================================================== 1 Ukabam, Amarachi Marquette 2 Bax, Megan Jeff City JA 3 Roberts, Renee Columbia Hic 4 Carpenter, Bridgette Jeff City JA 5 Wade, Jenny Potosi 6 Warden, Nikki Farmington 7 Deshon, Jessica Columbia Hic 8 Froebel, Julia Rock Bridge 9 Siebuhr, Ramzie Moberly 10 Kemp, Chelsea Fulton High 11 Wales, Sharlene Moberly 12 Renkemeyer, Alisha Helias 13 Curtis, Lauren Rock Bridge 14 Walden, Cortney Farmington 15 Clapp, Ashley Potosi 16 Malabanan, Mallory Hazelwood We 17 Veit, Jessica Helias 18 Boller, Taryn Park Hill 19 Swingle, Jena Marquette 20 Roby, Maegan Northeast Hi 21 Browning, Meleah Northeast Hi 22 Nikolenko, Amanda Southern Boo 23 Austin, Megan Southern Boo

Event 6 Boys Discus Throw Prelims =============================================================================== MU Relays: 160-04 4/6/01 Adam Noteis, Lee's Summit Name Year Team =============================================================================== 1 Smith, Justin Jeff City JA 2 Tenney, Ryan O'Hara High 3 Rohr, Chris Lee's Summit 4 Wade, Willie Potosi 5 Diltz, Shaun Mexico 6 Dussold, Jacob Helias 7 Nichols, Ryan Southern Boo 8 Nerling, Ryan Columbia Hic 9 Shipley, Colin O'Hara High 10 Richmond, Ty Fulton High 11 Nurrenbern, Geoff Fulton High 12 Reed, Ryan Warrensburg 13 Wolf, Adam Potosi 14 Luekenoss, Chris Jeff City JA 15 Hartman, Greg Columbia Hic 16 Gallion, Matt Rock Bridge 17 Walker, Edgar Rock Bridge 18 Rockinfield, JR Moberly 19 Haug, Jordan Helias 20 Barrnett, Adam Mexico 21 Bly, Albert Northeast Hi 22 Thach, Sopay Northeast Hi 23 Stull, Daniel Southern Boo 24 Lewis, Nate Nevada High 25 Clark, Luke Nevada High

Event 7 Girls Shot Put Unseeded Prelims =============================================================================== MU Relays: 42-03 4/1/00 Amarachi Ukabam, Marquette Name Year Team =============================================================================== 1 Veit, Jessica Helias 2 Renkemeyer, Alisha Helias 3 Browning, Meleah Northeast Hi 4 Clapp, Ashley Potosi 5 Walden, Cortney Farmington 6 Rothrock, Alyse Mexico 7 Lichman, Becky Columbia Hic 8 Warden, Nikki Farmington 9 Siebuhr, Ramzie Moberly 10 Curtis, Lauren Rock Bridge 11 Craig, Whitney Southern Boo 12 Swingle, Jena Marquette 13 Larman, Safire Park Hill 14 Moore, Devona Northeast Hi 15 Werner, Traci Nevada High 16 Malabanan, Mallory Hazelwood We

Event 8 Boys Shot Put Unseeded Prelims =============================================================================== MU Relays: 51-07.25 4/1/00 Jeremy Washington, Fulton Name Year Team =============================================================================== 1 Dussold, Jacob Helias 2 McGuire, James Potosi 3 Nurrenbern, Geoff Fulton High 4 Rockinfield, JR Moberly 5 Barrnett, Adam Mexico 6 Jones, Tyler Rock Bridge 7 Randolph, Blake Rock Bridge 8 Huntze, D Columbia Hic 9 Haug, Jordan Helias 10 Bly, Albert Northeast Hi 11 Harris, Joshua Northeast Hi 12 Humpf, Max Southern Boo

Event 9 Girls High Jump =============================================================================== MU Relays: 5-08 4/6/01 Jennifer Drum, Smith Cotton Stadium: 6-00.75 Name Year Team =============================================================================== 1 Clark, Funtasia Jeff City JA 2 Brown, LaKriesha Hazelwood We 3 Omohundro, Emily Fulton High 4 Arnson, Stacy Marquette 5 Payne, Star Columbia Hic 6 Swearingen, Layne Jeff City JA 7 Loethen, Joanne Helias 8 Koons, Anna Warrensburg 9 Eye, Jennifer Potosi 10 Calvin, Tamara Southern Boo 11 Loewe, Ashley Marquette 12 Petterson, Katelynn Farmington 13 Luehrman, Zia Warrensburg 14 Peer, Elizabeth Southern Boo 15 Hoff, Lauren Columbia Hic 16 Barth, Katy Park Hill 17 Scott, Kelly Potosi 18 Naumann, Heather Rock Bridge 19 Curry, Stephanie Park Hill 20 McKinnon, Terri Mexico 21 Gipson, Marshawn Northeast Hi 22 Selby, Ashley Rock Bridge

Event 10 Boys High Jump =============================================================================== MU Relays: 6-04 3/31/00 Ben Vrbicek, Jefferson City Name Year Team =============================================================================== 1 Sidney, Anthony Fulton High 2 Nichols, Chris Lee's Summit 3 Rutz, Adam Jeff City JA 4 Alexander, Van Rock Bridge 5 Hayes, Derick Potosi 6 Malloy, Bryce Potosi 7 Anderson, Adam Rock Bridge 8 Hughes, Jermaine Northeast Hi 9 Vrbicek, Andy Jeff City JA 10 Breshears, Jonathan Fulton High 11 Standley, Matt Warrensburg 12 Kings, Autsin Moberly 13 Johnson, Devin Mexico 14 Mommens, Chris Mexico

Event 11 Girls Pole Vault Unseeded =============================================================================== MU Relays: 10-09 4/7/01 Christina Gilpin, Jefferson City Name Year Team =============================================================================== 1 Schoenbach, Jamie Helias 2 Knaebel, Denise Moberly 3 Luehrman, Zia Warrensburg 4 Nazarov, Anna Marquette 5 Winfrey, Kay Rock Bridge 6 Austin, Linsay Southern Boo 7 Trokey, Sarah Fulton High 8 Cohen, Elizabeth Helias 9 Elmore, Alyssa Park Hill 10 Reuter, Vanessa Hazelwood We 11 Farmer, Jill Hazelwood We 12 Bullard, Ashley Southern Boo

Event 12 Boys Pole Vault Unseeded =============================================================================== MU Relays: 13-06 4/7/01 Roger Kure/Noah Schussler, Clinton/Camdenton Name Year Team =============================================================================== 1 Mummert, Adam Jeff City JA 2 Stokes, Kevin Helias 3 Kirkner, Kevin Mexico 4 Batton, Marcus Columbia Hic 5 Coleman, Donnell Helias 6 Soucie, David Columbia Hic 7 Shelby, Jeremy Moberly 8 Overfelt, Dustin Rock Bridge

Event 13 Girls 3200 Meter Run =============================================================================== MU Relays: 11:21.70 4/6/01 Jill Petersen, Francis Howell Name Year Team =============================================================================== 1 Hendrix, Lauren Marquette 2 Kennison, Gina Moberly 3 Ludwig, Tiffany Southern Boo 4 Bundy, Katy Marquette 5 Werner, Kristina Moberly 6 Andrew, Mary Warrensburg 7 Robinson, Stephannie Farmington 8 Schreiber, Amanda Jeff City JA 9 Cravens, Betsy Fulton High 10 Maupin, Megan Fulton High 11 Murphy, Kate Jeff City JA 12 Meyer, Diana Columbia Hic 13 Asel, Mackenzie Rock Bridge 14 Hulsey, Breanna Hazelwood We 15 Jorgenson, Mandy Columbia Hic 16 Goettleman, Maggie Farmington 17 Stobie, Jessica Rock Bridge 18 Maassen, Stephanie Mexico 19 Gramlich, Christina Park Hill 20 Mayuol, Mary Northeast Hi

Event 14 Boys 3200 Meter Run =============================================================================== MU Relays: 9:33.17 3/31/00 Jordan Milliam, Clinton Name Year Team =============================================================================== 1 Doherty, Jeremy De Smet Jesu 2 Davis, Kyle Potosi 3 Stone, Kevin Warrensburg 4 Harmston, Nate Moberly 5 Davis, Sammy Potosi 6 Havey, Jason Columbia Hic 7 Haus, Joel Fulton High 8 Hill, Dennis Moberly 9 Bates, Levi Jeff City JA 10 Moore, Mike Nevada High 11 Cummins, Landon Jeff City JA 12 Kelly, Will Columbia Hic 13 Hanson, Patrick Rock Bridge 14 Scrogham, Adam Lee's Summit 15 McKim-Louder, Matt Warrensburg 16 Gohring, John Fulton High 17 Korsmeyer, Chris Helias 18 Touney, Bryan Lee's Summit 19 Jennings, Keith Mexico 20 Branch, Cody Southern Boo 21 Brennaman, Lucas Mexico 22 Harr, Brad Rock Bridge 23 Abbott, Jon Helias 24 Guzman, Luis Northeast Hi 25 Morgan, Gabe Southern Boo 26 Rempel, Sergej Northeast Hi

Event 15 Girls 100 Meter Hurdles Prelims =============================================================================== MU Relays: 14.51 4/1/00 Shaneatra Neely, Hickman Mills Name Year Team =============================================================================== 1 Omohundro, Emily Fulton High 2 Morrison, Jennifer Marquette 3 Butler, Natasha Warrensburg 4 Reuter, Vanessa Hazelwood We 5 Stroud, Susan Farmington 6 Lasley, Stefanie Rock Bridge 7 Hickey, Kara Rock Bridge 8 Lee, Amanda Southern Boo 9 Peters, Jeannette Warrensburg 10 Dunnam, Mindy Park Hill 11 Luck, Chelsea Jeff City JA 12 Lindgren, Dee Dee Jeff City JA 13 Petterson, Katelynn Farmington 14 Roller, Elizabeth Park Hill 15 Diblasi, Monica Columbia Hic 16 Mims, Ashley Potosi 17 Govern, C hristine Marquette 18 Skiles, Mary Ellen Potosi 19 Qualls, Devin Mexico 20 Brown, Jessie Moberly 21 Perez, Claudia Moberly 22 Buckner, Shaaira Northeast Hi

Event 16 Boys 110 Meter Hurdles Prelims =============================================================================== MU Relays: 14.79 4/1/00 Chris Williams, Hazelwood West Name Year Team =============================================================================== 1 Mayson, Richard Mexico 2 Johnson, DeMario Jeff City JA 3 Robinson, Rho'mel Jeff City JA 4 McVey, Robert Lee's Summit 5 McKee, Mike Warrensburg 6 Leeper, Nathan Lee's Summit 7 Koonse, Silas Columbia Hic 8 Sommers, Derek Fulton High 9 Aliyu, Wale Rock Bridge 10 Klusmeier, Jon Rock Bridge 11 Romine, Jeff Columbia Hic

Event 17 Girls 100 Meter Dash Prelims =============================================================================== MU Relays: 11.70 4/1/00 Muna Lee, K.C. Central Name Year Team =============================================================================== 1 Thomas, Aisha Jeff City JA 2 Kay, Jody LU 3 Johnson, Elise Jeff City JA 4 Baker, Blaine Southern Boo 5 Gibbons, Molly Rock Bridge 6 Coale, Mellisa Nevada High 7 Wolf, Alisha Nevada High 8 Hoss, Natalie Farmington 9 Meyer, Ashley Farmington 10 Lawrence, Veronica Park Hill 11 Ward, Nina Park Hill 12 Buxton, Denise Columbia Hic 13 Bullard, Ashley Southern Boo 14 Case-Halferty, Anne Rock Bridge 15 Jackson, Stephanie Columbia Hic 16 Parrack, Jordan Moberly 17 Brookins, Kenetra Mexico 18 Hatchett, Vanessa Northeast Hi 19 Smith, Erica Hazelwood We 20 Kemna, Cassey Helias 21 Dabney, Chemka Marquette 22 Livers, Danielle Helias 23 Izzo, Ashley Warrensburg 24 Merritt, Raven Hazelwood We 25 Watson, Michele Hazelwood We 26 Rice, Miranda Hazelwood We 27 Bentley, Jamie Moberly 28 Clark, Deborah Northeast Hi

Event 18 Boys 100 Meter Dash Prelims =============================================================================== MU Relays: 11.01 4/6/01 Arnell Nunnely, Mexico Name Year Team =============================================================================== 1 Peterson, Domenik Jeff City JA 2 Mayson, Josh Mexico 3 Dent, Reggie Rock Bridge 4 Sidney, Anthony Fulton High 5 Race, Germaine Warrensburg 6 Kramer, Cole Lee's Summit 7 McGaw, Kris Lee's Summit 8 Carbin, Greg Jeff City JA 9 Banion, Jordan O'Hara High 10 Horton, Jeremy Mexico 11 Buescher, Jared Helias 12 Alexander, Van Rock Bridge 13 Schuster, Seth Columbia Hic 14 Bouldin, Howard Columbia Hic 15 Patterson, Matt O'Hara High 16 Davis, Adam Fulton High 17 Marler, Jared Potosi 18 Wimley, Rodney Northeast Hi 19 Hawkins, Dustin Potosi 20 Moore, Ryan Northeast Hi 21 Coleman, Donnell Helias 22 Wren, Kyle Southern Boo 23 Gares, Mark Southern Boo

Event 19 Girls 400 Meter Dash =============================================================================== MU Relays: 58.06 3/31/00 Naomi Williams, N.E. K.C. Name Year Team =============================================================================== 1 Thomas, Destiny Jeff City JA 2 Thomas, Aisha Jeff City JA 3 Oleck, Holly Warrensburg 4 Guy, Ashley Rock Bridge 5 Curry, Samantha Park Hill 6 Christopher, Courtney Fulton High 7 Felix, Lindsey Park Hill 8 Diblasi, Monica Columbia Hic 9 Graves, Austin Rock Bridge 10 Bledsoe, Cathy Southern Boo 11 Cohen, Elizabeth Helias 12 Brown, Ebony Hazelwood We 13 Hodges, Mary Marquette 14 Nunnelly, Tyshell Mexico 15 Bieser, Amanda Farmington 16 Struemph, Leslie Helias 17 Weber, Adrianna Columbia Hic 18 Miller, Lauren Marquette 19 Austin, Linsay Southern Boo 20 Lamm, Jenna Hazelwood We 21 Mayberry, Beth Potosi 22 Yakata, Dina Northeast Hi 23 Miriam, Garzes Hazelwood We

Event 20 Boys 400 Meter Dash =============================================================================== MU Relays: 50.32 4/1/00 Montez Pride, Hazelwood West Name Year Team =============================================================================== 1 Peterson, Domenik Jeff City JA 2 Drake, Ryan Lee's Summit 3 Walton, Marcus Potosi 4 Austin, Brett Lee's Summit 5 Le Page, Tony Helias 6 Abney, Dannon Jeff City JA 7 Spence, Peyton Columbia Hic 8 Wilson, Byron Columbia Hic 9 Horton, Jeremy Mexico 10 Clawson, Rod Warrensburg 11 Pope, Tom O'Hara High 12 Mechlin, Clark Rock Bridge 13 Reyes, Kai Rock Bridge 14 Stone, Erik Warrensburg 15 Harris, Jeff Northeast Hi 16 Heseman, Travis Helias 17 Chery, Lenes Northeast Hi 18 Johnson, Devin Mexico 19 McMahan, Kevin Potosi 20 Morgan, Gabe Southern Boo 21 Humpf, Alex Southern Boo

Event 21 Girls 1600 Meter Run Unseeded =============================================================================== MU Relays: 5:17.58 4/7/01 Jackie Pirtle, Francis Howell North Name Year Team =============================================================================== 1 Dooley, Debbie Southern Boo 2 Stonner, Susan Helias 3 Cravens, Betsy Fulton High 4 Scott, Kelly Potosi 5 Maupin, Megan Fulton High 6 Gore, Cathy Park Hill 7 Owes, Heather Farmington 8 Farris, Emilee Moberly 9 Herndon, Karissa Rock Bridge 10 Hulsey, Breanna Hazelwood We 11 Wilkins, Lindsey Mexico 12 Naes, Theresa Hazelwood We 13 Mayuol, Mary Northeast Hi 14 Gerling, Tiffaney Columbia Hic 15 Easley, Katie Park Hill

Event 22 Boys 1600 Meter Run Unseeded =============================================================================== MU Relays: 4:15.35 4/1/00 Matt Tegenkamp, Lee's Summit Name Year Team =============================================================================== 1 Jennings, Keith Mexico 2 Korsmeyer, Chris Helias 3 Moore, Mike Nevada High 4 Wilkinson, Jesse Potosi 5 Gohring, John Fulton High 6 Johnson, Marty Helias 7 Arkills, Andrew Mexico 8 Chery, Lenes Northeast Hi 9 Guzman, Luis Northeast Hi 10 Brown, Andrew Moberly 11 Olson, Doug Southern Boo 12 Beaverson, Chris Moberly

Event 23 Girls 4x100 Meter Relay =============================================================================== MU Relays: 49.01 3/31/00 , K.C. Cental Team =============================================================================== 1 Jeff City Jays 'A' 2 Columbia Hickman 'A' 3 Park Hill 'A' 4 Rock Bridge High School 'A' 5 Mexico 'A' 6 Farmington 'A' 7 Fulton High School 'A' 8 Hazelwood West HS 'A' 9 Marquette 'A' 10 Helias 'A' 11 Nevada High School 'A' 12 Warrensburg High 'A' 13 Southern Boone 'A' 14 Moberly 'A' 15 Potosi 'A' 16 Northeast High School 'A'

Event 24 Boys 4x100 Meter Relay =============================================================================== MU Relays: 42.92 3/31/00 , McCluer Team =============================================================================== 1 Lee's Summit North 'A' 2 O'Hara High School 'A' 3 Jeff City Jays 'A' 4 Mexico 'A' 5 Rock Bridge High School 'A' 6 Fulton High School 'A' 7 Helias 'A' 8 Potosi 'A' 9 Columbia Hickman 'A' 10 Warrensburg High 'A' 11 Northeast High School 'A' 12 Southern Boone 'A'

Event 25 Girls 800 Meter Run Unseeded =============================================================================== MU Relays: 2:23.87 4/1/00 Goldra Tompkins, Marquette Name Year Team =============================================================================== 1 McInvale, Katie Columbia Hic 2 Miriam, Garzes Hazelwood We 3 Dickherber, Becky Mexico 4 Kelly, Jennifer Mexico 5 Stonner, Susan Helias 6 Robinson, Claire Farmington 7 Bieser, Amanda Farmington 8 Krause, Jessie Park Hill 9 Dooley, Debbie Southern Boo 10 Struemph, Leslie Helias 11 Sperling, Christa Owensville 12 Partney, Brandie Potosi 13 Mayuol, Mary Northeast Hi 14 Farris, Emilee Moberly 15 Easley, Katie Park Hill 16 Brown, Ebony Hazelwood We 17 Lamm, Jenna Hazelwood We 18 Lawerence, Jennifer Moberly 19 Broswell, Kimberly Southern Boo 20 Woods, Kaela Hazelwood We

Event 26 Boys 800 Meter Run Unseeded =============================================================================== MU Relays: 2:00.31 4/7/01 John Bardwell, Jeffeson City Name Year Team =============================================================================== 1 Hanson, Stepnen Jeff City JA 2 Garrett, Spencer Mexico 3 Brennaman, Lucas Mexico 4 Branch, Cody Southern Boo 5 Nowlin, Adam Columbia Hic 6 West, Adam Lee's Summit 7 Abbott, Jon Helias 8 Chery, Lenes Northeast Hi 9 Guzman, Luis Northeast Hi 10 Heseman, Travis Helias 11 Olson, Doug Southern Boo

Event 27 Girls 4x100 Meter Shuttle Hurdle =============================================================================== MU Relays: 1:09.86 3/31/00 , Farmington Team =============================================================================== 1 Jeff City Jays 'A' 2 Rock Bridge High School 'A' 3 Marquette 'A' 4 Park Hill 'A' 5 Farmington 'A'

Event 28 Boys 4x100 Meter Shuttle Hurdle =============================================================================== MU Relays: 1:04.79 3/31/00 , Hazelwood West Team =============================================================================== 1 Lee's Summit North 'A' 2 Columbia Hickman 'A' 3 Northeast High School 'A' 4 Jeff City Jays 'A'

Event 29 Girls 4x200 Meter Relay =============================================================================== MU Relays: 1:43.73 3/31/00 , K.C. Central Team =============================================================================== 1 Jeff City Jays 'A' 2 Park Hill 'A' 3 Farmington 'A' 4 Fulton High School 'A' 5 Mexico 'A' 6 Warrensburg High 'A' 7 Columbia Hickman 'A' 8 Helias 'A' 9 Marquette 'A' 10 Hazelwood West HS 'A' 11 Nevada High School 'A' 12 Rock Bridge High School 'A' 13 Potosi 'A' 14 Southern Boone 'A' 15 Moberly 'A' 16 Northeast High School 'A'

Event 30 Boys 4x200 Meter Relay =============================================================================== MU Relays: 1:29.29 3/31/00 , McCluer Team =============================================================================== 1 Lee's Summit North 'A' 2 Jeff City Jays 'A' 3 Mexico 'A' 4 O'Hara High School 'A' 5 Fulton High School 'A' 6 Helias 'A' 7 Rock Bridge High School 'A' 8 Columbia Hickman 'A' 9 Warrensburg High 'A' 10 Northeast High School 'A' 11 Potosi 'A' 12 Moberly 'A' 13 Southern Boone 'A'

Event 31 Girls 4x800 Meter Relay =============================================================================== MU Relays: 9:44.35 4/7/01 , Francis Howell North Team =============================================================================== 1 Marquette 'A' 2 Warrensburg High 'A' 3 Fulton High School 'A' 4 Rock Bridge High School 'A' 5 Jeff City Jays 'A' 6 Mexico 'A' 7 Moberly 'A' 8 Park Hill 'A' 9 Columbia Hickman 'A' 10 Hazelwood West HS 'A'

Event 32 Boys 4x800 Meter Relay =============================================================================== MU Relays: 8:13.08 4/6/01 , Jefferson City Team =============================================================================== 1 Potosi 'A' 2 Warrensburg High 'A' 3 Jeff City Jays 'A' 4 Lee's Summit North 'A' 5 Rock Bridge High School 'A' 6 Columbia Hickman 'A' 7 Fulton High School 'A' 8 Mexico 'A' 9 Helias 'A' 10 Moberly 'A' 11 Northeast High School 'A'

Event 33 Girls 4x400 Meter Relay Prelims =============================================================================== MU Relays: 4:07.58 4/7/01 , Park Hill Team =============================================================================== 1 Jeff City Jays 'A' 2 Marquette 'A' 3 Rock Bridge High School 'A' 4 Park Hill 'A' 5 Fulton High School 'A' 6 Columbia Hickman 'A' 7 Farmington 'A' 8 Helias 'A' 9 Potosi 'A' 10 Hazelwood West HS 'A' 11 Southern Boone 'A' 12 Northeast High School 'A'

Event 34 Boys 4x400 Meter Relay Prelims =============================================================================== MU Relays: 3:22.42 4/7/01 , Lee's Summit Team =============================================================================== 1 Jeff City Jays 'A' 2 Lee's Summit North 'A' 3 Rock Bridge High School 'A' 4 Potosi 'A' 5 Fulton High School 'A' 6 Columbia Hickman 'A' 7 Northeast High School 'A' 8 Moberly 'A' 9 Helias 'A' 10 Mexico 'A' 11 Southern Boone 'A'

More Headlines
Online Stores
TIGERS
Official Store
Official Online
AUCTIONS

Top Videos
Schedules
Download Schedules:   Add to calendar

Follow us!

Instagram

Shelter Insurance
Shelter Insurance
Fan Poll
 
How many wins will Men's Basketball have in Kim Anderson's first season?
 
Vote